Кліматичний Марш 2021

Сучасне міське озеленення - не утопія

26 вересня в Харкові пройшов Кліматичний марш 2021 на захист нашого міста від небезпечних для людини кліматичних перетворень.

Цей марш організували представники нашої групи Зелений ХаркіВ.

Ми бачимо, що кліматичні зміни вже прийшли до нашого міста. Останні літа до міста приходять все довші та запекліші посухи. Висока температура тримається довгий період. Повітря сухе та спекотне, немає опадів. Від цього в місті страждають всі – люди, дерева, трави. Дерева не витримують та гинуть, засихаючи. У місті повно засохлих дерев.

Ми бачимо, що міська влада, її комунальні підприємства нічого не роблять, щоб протидіяти цієї біді. Їх дії скоріше посилюють наступ кліматичних змін. Тому ми виклали свої вимоги до влади, щоби вони звернули увагу на цю проблему. Ми виклали своє бачення невідкладних заходів про поширення кліматичних змін у місті.

Ми вважаємо, що кліматичні зміни на планеті спричинені недолугою, неправильною, спустошливою для природи діяльністю людства. Наші співвітчизники харків’яни теж у відповіді за свій куточок планети Земля! Тому другою нашою метою було привернути увагу городян до цієї проблеми і встати на наш бік для впливу на владу. Для цього ми збирали підписи під своїм зверненням, яке в понеділок віднесем у міськраду.

Дякуємо всім небайдужим, хто прийшов і підтримав нас і наші вимоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *